Соціальний фотопроект

Починай з себе

 ‐ 

Про проект

Колектив і ведучі Нового каналу кажуть: "Починай з себе" і запускають соціальну акцію.

Команда Нового каналу вважає: щоб змінювати життя на краще, достатньо виконувати доволі прості правила. Вітатися з колегами, усміхатися перехожим, допомагати оточуючим, не паркуватися в недозволених місцях, не давати хабарі. Зрештою, викидати сміття лише у смітник.
 
У фотопроекті взяли участь усі журналiсти та ведучі Нового каналу: Ірина Волкова, Андрій Шабанов, Маша Єфросініна, Михайло Шаманов, Сергій Притула, Олександр Педан, Анна Жижа, Єгор Калейніков, Світлана Рижук, Стас Капралов, Вася Москаленко та Олена Турбал. 
  
- Дбаю про тих, кому це необхідно, – каже Лєночка, співведуча у "Педан-Притула Шоу".
 
- Не даю хабарів! – підкреслює Олександр Педан.
 
На фото буде показано те, що ведучі Нового каналу роблять у повсякденному житті, не замислюючись. Найпростіші вчинки швидко стають корисними звичками і перетворюються на спосіб життя.
 
Україні потрібні зміни. Починай з себе!
 
Перші фото нашого проекту ви вже можете знайти у спеціальному альбомі та офіційних групах Нового каналу в соціальних мережах.
 
Приєднуйся до соціальної акції Нового «Починай з себе!» і змінюй країну разом з ведучими каналу.

Будемо раді побачити і твої фото з прикладом того, як ти змінюєш країну. Надсилай роботи для фотопроекту «Починай з себе!» на пошту pochny@novy.tv. Наша команда додасть до фото логотип проекту і завантажить вже готовий аватар на сторінку сайту і в альбом на нашій сторінці в вКонтакті та на Facebook.

Ти зможеш поділитися ним в соціальних в мережах і запросити близьких і друзів приєднатися до нашої акції.
 
 
 
 
 
Далі буде...

 


Повернутися назад
  дивіться
на новому